Kreipiamės į Jus prašydami paremti mūsų veiklą ir suteikti galimybę sunkiai sergantiems žmonėms, bei jų šeimos nariams tapti pilnaverčiais visuomenės nariais, pagerinant jų gyvenimo kokybę ir suteikti pilnatvę.

Kviečiame prisidėti prie paramos, siekiant įsigyti šviesos terapijos lempą, kuri senyvo amžiaus žmonės padeda gydyti pragulas, žaizdas po operacijų, stiprina viso organizmo imunitetą


Tai galima padaryti keliais būdais:

1. Siųskite žinutę telefonu 1398 su tekstu slauga1 - parama 1 Eur; slauga2 - parama 2 Eur; slauga5 - parama 5 Eur; slauga10 - parama 10 Eur; 

2. Aukoti galima ir gofundme.com sistemoje susiradus "Šiaulių slauga"

3. Pervesti paramą į įstaigos paramos sąskaitą AB Šiaulių bankas, sąsk. Nr. LT03 7180 0000 0470 0366;

4. "Paypal" sistemoje (paliatyvasirslauga@gmail.com). Komentaruose parašykite "šviesos lempai".

Saulės šviesa yra mūsų gyvybės pagrindas, visa ko pradžia ir šaltinis. Atlikta nemažai tyrimų išsiaiškinti, kokios būtent saulės šviesos sudedamosios dalys teikia minėtą gyvybę ir biostimuliaciją. Buvo tirta tiek matomi, tiek nematomi šviesos spinduliai, lazerio šviesa ir t.t.. Tyrimų ir bandymų metu buvo nustatyta, kad tai yra poliarizuota šviesa, kuri yra atsakinga už biostimuliacijos efektą, kuris padidina ląstelių aktyvumą, spartina jų atsinaujinimą ir naujų audinių formavimąsi. Taip poliarizuotos šviesos dėka stiprėja ir visas kūnas ir mūsų imuninė sistema. Tad dažnu atveju, poliarizuotos šviesos terapijos teikiama nauda ir imuniteto stiprinimas yra pakankamos priemonės atsisakyti cheminio gydymo vaistais bei estetinių operacijų.

Dėkojame už jūsų gerumą!

Daugiau apie šviesos terapijos lempos galimybes biomed.lt


AČIŪ - mes perkame lempą!!!

Mūsų komanda Jūsų visų paprašė padėti įsigyti taip reikiamą šviesos terapijos lempą. AČIŪ!!! VISŲ JŪSŲ DĖKA MES TIKRAI JĄ TURĖSIM, NES JAU TURIME REIKIAMĄ SUMĄ!!! Dar kartą Ačiū Zakirui Medžidovui, kuris paskleidė žinią, po kurios atsiliepė Šiaulių miesto mero visuomeninis patarėjas Ugnius Vasiliauskas, prisidėjęs ženklia suma, niekada to NEPAMIRŠIME! Jūsų palaikymą ir prisidėjimą jautėme sms žinutėmis. 

Ačiū, FunMaker.lt, kuris kurdamas laimės ir linksmybių auras šventėse, nepamiršta ir ligos paženklintų žmonių. Mes tikrai ne vieni kovojame prieš juodo šydo damą - nepagydomą ligą. Jūs dalinotės mūsų pagalbos prašymo žinute, kuri skriejo internetinėj platybėj. Gera ir saugu jausti Jūsų visų palaikymą.


Paremkite centrą trumpają žinute