Ne darbo diena tam, kad galėtume dirbti!

Saulutė smagiai žeme ritinėjasi, lyg jausdama, kad irgi galėtų patinginiauti, bet ... šviesti jai lyg poilsiauti. Ir pas mus šventė atsispindi darbuose. Mūsų veikloje "palauk" nelebai egzistuoja. Sergntys nepagydomomis ligomis nepalauks vaistų nuo skausmo injekcijos ar sesutės, kuri padės neatsirasti praguloms, jei lova yra pasigriebusi sau ligoniuką.

Na o Šaukėnuose, senoliai įsitaisę patogiai ant suolelio stebi besidarbuojantį jaunimą iš Šiaulių Vykinto Rotary klubo berniukai ir Šiaulių Rotary klubo Harmonija mergaitės. Oj kiek šitie žmonės padeda! Didžiulis AČIŪ jiems...

- Galvojate liūdna?,- sako jaunas vyriokas, nenorėjęs prisistatyti. - Ne mano vardas svarbiausia, svarbiausia, kad iš čia išeiname pilnomis kišenėmis "karmos taškų" prisikrovę, o liūdėti neleidžia senoliai, pokštauja, parodo ką dar padaryti, viskas liuks!- iškėlęs nykštį į viršų nueskuba takeliu prie kitų talkininkų.

Štai taip su taškeliais karmai vyksta kasdieniniai darbai, plius didžiulė talka su palaikymo ir stebėjimo komanda... Senoliai jau nusipelnė ir pasėdėti... jie visą gyvenimą dirbo mums, o dabar mes jiems... mes visi už gražesnę dieną žmogui!!


Galerija